top of page

RUKÁV ALEBO HEAT SHRINK SLEEVE – OBALY Z FÓLIE CHRÁNIA I KRÁŠLIA

Zmršťovacia fólia, známa ako heat shrink sleeve alebo heat shrink tunnel, je vynikajúcou voľbou, ak chcete mať potlačené celé obaly na rôzne výrobky aj nepravidelného tvaru.

Obaly zo zmršťovacej fólie, tiež označované ako dekoratívne návlekové etikety zo zmršťovacej fólie, sú vhodnou plochou pre potlač informácií a grafiky, ale zároveň plnia zvýšenú ochrannú funkciu obalu celého výrobku. Obal je použiteľný pre rôzne tvary, ako je napr. fľaša, konzerva či kelímok. Fólia plní aj funkciu plomby a chráni pred neoprávneným otvorením výrobku.

Obľúbenou aplikáciou balenia spôsobom shrink sleeve sú skupinové balenia výrobkov, napríklad vytváranie duopackov pri reklamných akciách. Rukáv – sleeve vyrábame z materiálov PET a OPS, ktoré vo zvýšenej miere berú do úvahy ekologické hľadisko.

Svojim zákazníkom poskytujeme kompletné riešenie od návrhu dizajnu cez technickú pomoc až po dodávku hotových sleeves. Špecializované DTP pracovisko sa postará, aby grafické objekty zostali na vašich výrobkoch v správnom tvare aj po zmrštení fólie.

bottom of page